Вшанували ветерана-фронтовика

11.01.16

8 січня 2016 року зустрів славний 90-річний ювілей житель села Перервинці, ветеран-фронтовик Підгорний Михайло Павлович.

З цією поважною датою 11 січня його привітали голова районної ради Володимир Дзега, голова районної організації ветеранів Валентина Крокосенко та сільський голова Петро Івко.

Керівники вручили ветерану подарунок, квіти і спільну Подяку районної ради та районної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток народного господарства, активну життєву позицію.

Михайло Павлович вважає, що життя вдалося, адже за прожитими роками чесний труд і добрий його результат. Ветеран-фронтовик, керівник і людина. Він – голова великої родини. З своєю дружиною Поліною Іванівною живуть уже 60-й рік. У них три доньки, шість внуків, три правнуки, які щиро шанують свого батька і діда, беруть з нього приклад,  приклад трудолюбства, чесності, вдумливого і відповідального ставлення до життя.

Живий приклад вірності, трудолюбства і порядності для молодих людей – життя ветерана-фронтовика Підгорного Михайла Павловича, гідне пошани.

Повернутись