Відзначення Дня Гідності та Свободи

22.11.14

Президент України Петро Порошенко підписав указ про щорічне відзначення 21 листопада Дня Гідності і Свободи. Саме в цей день,             21 листопада 2013 року, почався Євромайдан в Україні, коли журналісти та небайдужі до долі країни громадяни вийшли на Майдан Незалежності в знак протесту проти відмови тодішнього  уряду від підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом. У ніч із 31 листопада на 1 грудня мирний протест був розігнаний міліцією, студенти, які залишилися на Майдані були жорстоко побиті. Український народ не вибачив цього. Євромайдан переріс у Революцію Гідності.

Події минулої осені і зими – переломний момент в історії нашої держави. Євромайдан був надзвичайно важким іспитом для України. Проте українці продемонстрували свою єдність, свою європейськість, гідність, і прагнення до справедливості і свободи.

З нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи21 листопада в Перервинцівському НВК відбувся тематичний захід.

В актовому залі перед сценою оформлений стенд, присвячений героям Небесної сотні. На авансцені напис «Слава Україні! Героям слава!», на задній завісі – «Герої не вмирають».

Учитель історії Білоус Валерій Миколайович розповів про причини, передумови і наслідки Євромайдану, продемонстрував два фільми про ці події.

Хвилиною мовчання вшановано пам’ять про героїв революції, які, віддавши свої життя, постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави.

Повернутись