Відремонтовано Культурно-мистецький центр

22.07.15

Порядок у селі – це так само, як порядок в будинку чи на подвір’ї. І коли благоустрій подвір’я радує тільки господарів, то культура і чистота сільських вулиць створює приємну атмосферу комфорту для усіх сільських жителів.

Певно саме з цієї позиції вирішуються усі питання благоустрою села, і так приємно, коли таке красиве і впорядковане рідне село, місце, де ми живемо.

Центр села – то його обличчя. Тут парк, магазини, ФАП, неподалік двоповерхова будівля школи, а поруч, на центральній вулиці села – ще одне двоповерхове приміщення. Тут колись був дитячий садок, в якому виховувалися три групи дітей дошкільного віку. Нажаль це вже хоч і недалека, але історія. Більше десяти років тому в зв’язку з відсутністю необхідної кількості дітей дитячий садок закрили, будівля потроху почала руйнуватися.

Прийняти приміщення колишнього дитячого садка в комунальну власність сільської громади вирішила  нині покійна сільський голова Г. Дробот. ЇЇ задум здійснив нинішній сільський голова П. Вареник разом з директором сільського Будинку культури А. Розсохою.

З ранньої весни багато зробили по впорядкуванню подвір’я колишньої дошкільної установи. Очищено, впорядковано асфальтовані доріжки поставлено лавочки для відпочинку, розчищено яблуневий садок, розбито клумби.

Багато роботи зроблено по ремонту самого приміщення. Пофарбовано вікна і двері, відремонтовано фундамент і відмостку, забетоновано підлогу балконів, пофарбовано їхні перила.

На першому поверсі розмістилися установи культурно-освітньої роботи: сільська бібліотека, музейна кімната старовинних речей та побуту, приміщення для занять самодіяльного народного хорового колективу.

У цих кімнатах вікна замінені на енергозберігаючі, встановлено електричні конвектори.

Колись занедбаному приміщенню дане нове життя і нова назва – Культурно-мистецький центр. Зараз виконуються роботи по виготовленню технічної документації на приміщення.

Великий об’єм робіт по ремонту приміщення і благоустрою території виконали директор Будинку культури А. Розсоха, художній керівник Г. Солопенко, солістка хору О. Гостіщева, будівельники А. Гостіщев, В. Розсоха,                     В. Самойленко, електрозварювальник П. Барабаш. Усі працювали з завзяттям та ентузіазмом, адже будувати, створювати красу – благородно і приємно.

Хочеться тільки побажати: мир дому цьому. 

Повернутись