Відбувся перший розіграш Суперкубка району з футболу

02.07.17

1 липня 2017 року на стадіоні села Перервинці відбувся перший розіграш Суперкубка Драбівського району з футболу, в якому зустрілися чемпіон району сезону 2016 року команда «Штурм» (Перервинці) та володар Кубка району сезону 2017 року команда «Спарта» (Драбове-Барятинське).

Перед початком матчу учасників та численних вболівальників привітали директор ОР ФОК «Колос» М. Кубрушко та Перервинцівський сільський голова П. Івко. М. Кубрушко висловив сподівання, що розіграш Суперкубка району стане традиційним.

Сам же матч пройшов у безкомпромісній боротьбі. Команди продемонстрували класну гру. Близькими до взяття воріт були нападаючі обох команд, але вдало зіграли голкіпери В. Дробот («Штурм») та Є. Зоря («Спарта»).

Основний час матчу завершився внічию 0:0. За регламентом були призначені два овертайми по 15 хвилин. Наприкінці першої п’ятнадцятихвилинки перервинчани пропустили гол у свої ворота після сильного удару. Наполегливі спроби відігратися ні до чого не привели, та ще й злива завадила команді «Штурм» врятувати поєдинок.

Отже, першою володарем Суперкубка Драбівського району з футболу стала команда «Спарта» (Драбове-Барятинське).

Кубок переможцю та пам’ятні медалі усім учасникам матчу вручив голова Драбівської районної ради В. Дзега.