Відбулися загальні збори Перервинцівської сільської громади

02.03.16

1 березня 2016 року відбулися загальні збори жителів села Перервинці.

Перед односельцями із звітом про проведену роботу в 2015 році виступили сільський голова Петро Івко,  депутат районної ради Володимир Шевченко. Заслухали також звіт дільничного інспектора Івана  Олашевича про роботу щодо запобігання злочинним проявам та правопорушенням, дотримання громадського порядку.

Генеральний директор СТОВ «Зернова компанія «Хорс» Юрій Литвин розповів та надав відповіді на питання учасників зборів  щодо дотримання договірних зобов’язань з оренди земельних часток (паїв) та участь у соціально-економічному розвитку територіальної громади.

На запитання, що хвилюють жителів села, відповіла заступник голови районної ради Тетяна Богославець. Зокрема, питання стосувалися децентралізації, створення об’єднаних територіальних громад, фінансування галузей освіти і охорони здоров’я та земельних питань. Також Тетяна Володимирівна наголосила на важливості  створення сприятливих умов для всебічного розвитку дітей та попросила орендодавців обдумано робити свій вибір щодо надання земельних часток (паїв) у оренду.

На зборах був присутній начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації  Віктор Хрущ, який розповів про певні аспекти укладання договорів оренди та запевнив, що управління агропромислового розвитку здійснюватиме всі можливі заходи для підтримки селян.

Іван Івко вніс пропозицію щодо заснування асоціації пасічників та  можливого орендування земельних часток(паїв) після закінчення терміну оренди  під пасічницьке господарство.

Повернутись