Святкування Дня Прапора, Дня Незалежності та Дня села

25.08.15

День Незалежності України — державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою створення держави Україна в її сучасному вигляді.

Цього року святкування найголовнішого державного свята  в селі Перервинці співпало з місцевим святом – Днем села, заходи якого пройшли 22 серпня.

Святкування розпочалося з самого ранку з благодійної акції, яку організувала ФОП Бабак Олена Миколаївна у власному магазині, виділивши кошти в сумі 3000 грн. для проведення безпрограшної лотереї.

Жителі села мали змогу виграти крупи, олію, борошно.

Учасникам лотереї дарувалися нагрудні значки з державними символами України – Прапором та Гербом.

Протягом дня святкування продовжувалося масовими гуляннями, а завершилося біля приміщення створеного нещодавно культурно-мистецького центру великим святковим концертом, який подарували перервинчанам учасники художньої самодіяльності з Драбова, Митлашівки та місцеві аматори.

Серед почесних гостей свята були голова Драбівської районної ради Володимир Дзега, начальник відділу культури райдержадміністрації Світлана Орел, керівник громадської приймальні народного депутата України Володимира Зубика Лариса Малкова, керуючий відділком СТОВ «Зернова компанія «Хорс» Віталій Паламарчук, сільські голови з сусідніх сіл Остапівки – Олена Бондар та Митлашівки – Микола Скирда.

З привітальним словом до жителів села звернувся В. Дзега, який підкреслив, що незалежність стала найвеличнішим надбанням довгого і тернистого шляху, який пройшов наш народ до самоствердження, до здобуття свого права на свободу.

Також голова районної ради привітав жителів славного козацького села Перервинці з Днем села.

Сільський голова Петро Вареник у своєму виступі привітав односельців зі святами та розповів про позитивні зміни, які відбулися в селі протягом року.

Справжньою окрасою концерту став виступ дитячого хореографічного ансамблю з села Митлашівки.

Після концерту перервинчани мали змогу скуштувати смачної каші, вареників, морозива, напоїв.

У неділю, 23 серпня, святкові заходи продовжувалися.  Відбувся календарний матч чемпіонату району з футболу між командами «Штурм» Перервинці та ФК «Білоусівка», який завершився бойовою нічиєю – 5:5.

Після матчу усіх присутніх пригостили юшкою.

Повернутись