Стартував розіграш Кубка району з футболу

20.04.15

18 квітня в рамках ¼ фіналу Кубка Драбівського району з футболу ФСК «Штурм» (с. Перервинці) приймав на своєму полі команду «Нива»                   (с. Ковалівка).

З перших хвилин матчу ініціативою заволоділи перервинцівські футболісти і вже на 6-й хвилині голом відзначився Олександр Пилипенко, добивши у ворота м’яч, невдало відбитий голкіпером гостей.

Перший тайм завершився з рахунком 1:0.

У другому таймі наші футболісти не використали кілька можливостей для взяття воріт і поплатилися пропущеним голом на останніх секундах доданого арбітром часу.

Нічия – 1:1. За регламентом були призначені два екстра-тайми, які також не виявили переможця.

У виконанні післяматчевих одинадцятиметрових ударів точнішими виявилися футболісти ФСК «Штурм» - 5:4, які і пройшли до наступної стадії (1/2 Фіналу) Кубка району.