Проведено збори сільської громади

27.11.15

24 листопада відбулися збори Перервинцівської сільської громади. Основним на порядку денному було питання про стан та перспективи оренди земельних часток (паїв). Про своє бачення вирішення цього питання жителям села розповів сільський голова П. Івко.

Голова Драбівської райдержадміністрації І. Гайдай, який був присутній на зборах, розповів орендодавцям про діяльність СТОВ «Зернова компанія «Хорс», навів цифри, які характеризують результати діяльності в 2015 році.

Свою точку зору з вирішення проблеми оренди паїв висловив І. Івко, наш земляк, який керує ТОВ «Майстер-9».

Рішенням зборів створено робочу комісію з вивчення питання укладення договорів оренди земельних часток (паїв).

Відповіді на запитання жителів села надали: начальник відділу Держгеокадастру М. Лимаренко (по питаннях земельних відносин) та заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Л. Блоха (щодо оформлення та отримання житлових субсидій).

На зборах також проведено обговорення Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» щодо перейменування вулиць села, які мають назви, пов’язані з радянським тоталітарним режимом. Мешканцям цих вулиць доручено запропонувати нові назви вулиць для перейменування їх на черговій сесії сільської ради.   

Повернутись