Лінійка-реквієм в Перервинцівському НВК

02.10.14

Люди, бережіть серця свої, щоб не стали каменем!

 Розбудуйте в душах Божий храм, щоб не повторити великий гріх!

1 жовтня в Перервинцівському НВК проведено урочисту Лінійку-реквієм, приурочену вшануванню  пам’яті Небесної  сотні «В нашій пам’яті вони назавжди залишились».

Вчителі, учні, запрошені зібралися на ній, щоб у скорботі схилити низько голови перед  пам’яттю людей різного віку, яких було вбито в мирний, цивілізований час ХХІ століття. Лінійку було розпочато «Молитвою за Україну»,  під звучання якої діти запалили свічки біля напису «Слава Україні! Героям слава!»

 В своїй розповіді вчитель історії Білоус Валерій Миколайович наголосив на те, що події на Майдані змінили Україну, змінили її народ. А в історію будуть записані як революція Гідності.

Кожен із цієї Небесної сотні, як і ми з вами мали свою сім’ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії і свої невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну.

Присутні переглянули фільм про Героїв Небесної сотні та хвилиною мовчання вшанували пам’ять  Героїв Майдану,  які полягли за світле майбутнє України.

Лінійку – реквієм було закінчено прослуховуванням гімну Небесної сотні «Пливе кача» та Гімну України. 

Повернутись